PRAKTYKA

Moje początki w biznesie ściśle związane są z branżą gastronomiczną. Przez prawie 9 lat uczyłam się zarządzania i doskonaliłam swoje umiejętności przywódcze najpierw jako menadżer, później jako dyrektor zarządzający. Od 8 lat z kolei, trwa mój płomienny romans z branżą beauty, który przerodził się w dojrzałą, świadomą i mądrą miłość. Z tego związku wciąż rodzą się nowe inicjatywy kierowane do młodego pokolenia kobiet. Pragnę pomagać i edukować kobiety, które chcą od życia więcej. Które chcą czuć się piękne, niezależne, które chcą wkroczyć do świata biznesu bez kompleksów i bez skrupułów sięgać po swoje.

Glow Atelier by Kinga Bednarz

Jednym ze szczytów, które pomogła mi zdobyć moja pasja, jest własny salon fryzjersko-kosmetyczny. Glow Atelier by Kinga Bednarz mieści się w Rzeszowie i jest miejscem, gdzie dbam o inne kobiety. Jako dyplomowany kosmetolog, wizażystka
i stylistka zależy mi na tym, aby po wizycie w moim salonie klientki czuły się piękne, silne i gotowe na wszystko. Doskonale rozumiem, jak ważne dla kobiety jest czuć się dobrze w swoim ciele, jak wiele siły tracimy przez kompleksy, a także jak dużo jesteśmy w stanie zrobić, gdy czujemy się piękne i zadbane. Każdego dnia dokładam więc wszelkich starań, aby klientki czuły się zaopiekowanie, a z mojego salonu wychodziły pewne swojej wyjątkowości i piękna.

Apparel Poland

Apparel Poland to mój drugi szczyt. Marka odzieżowa łącząca najlepsze cechy stylu vintage, wzbogacone w nowoczesne detale – stworzyłam ją z myślą o silnych, niezależnych kobietach, które nie boją się bawić modą, szukają nietuzinkowych ubrań, w których będą wyglądać wyjątkowo bez względu na okazję. Tworzenie wyjątkowej marki odzieżowej dla kobiet to kontynuacja mojej misji dawania kobietom siły. Doskonale skrojona sukienka, w kobiecym fasonie jest jak najlepsza przyjaciółka – zawsze pomoże, doda odwagi, poprawi humor.

Studia

Jestem absolwentką Artystycznej Alternatywy z siedzibą w Krakowie, na kierunku Wizaż i Stylizacja, a także Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Kosmetologia.

 

WSiZ to moja uczelnia, nie tylko dlatego, że właśnie tam poznawałam tajniki kosmetologii, ale też dlatego, że właśnie tam, jako trzykrotna przewodnicząca Samorządu Studenckiego, poczułam, że uwielbiam działać. Organizując imprezy i uroczystości studenckie, miałam kontakt ze środowiskiem uczelnianym, kulturalnym oraz biznesowym. Efektywność moich działań, mierzona w niezliczonych eventach i imprezach studenckich, utwierdziła mnie w przekonaniu, że to właśnie działanie mnie napędza. Dziś sama uczę młode pokolenia studentów na mojej Alma Mater. Jako wykładowca czuję ogromną odpowiedzialność, a jednocześnie niezwykłą ekscytację, ponieważ mam szansę uczyć i kształtować młodych ludzi. Mogę realnie pomóc im odnaleźć cel i pasję, która poprowadzi ich dalej przez życie, która pomoże im zdobywać ich własne szczyty.

PRZYSZŁOŚĆ

Miejsce, w którym teraz jesteś to przyszłość. Chcę ją budować razem z Tobą.

Opowiedziałam Ci moją historię po to, żebyś uwierzyła, że warto sięgać po marzenia. Jestem przykładem, że inwestując w swój rozwój, naukę i doświadczenie możesz osiągnąć wszystko, czego zapragniesz. Wiem jak to zrobić i chcę Cię tego nauczyć. Chodź ze mną, po swoje marzenia.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

BĄDŹMY ZE SOBĄ W KONTAKCIE