Dlaczego warto szukać środowiska wspierającego?

Cześć, witam Cię w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś przeczytasz o tym dlaczego warto być wśród wspierających się osób.
Co tak naprawdę znaczy wspierające środowisko? Są to osoby, które myślą podobnie, jak Ty. Są to osoby, które chcą się otaczać wśród innych pozytywnych osób. Mają ambicje i cele. Dlaczego warto się znaleźć w takim gronie?


Środowisko osób przedsiębiorczych, z wysokimi wartościami życiowymi będzie sprzyjać Twojej motywacji i Twoim działaniom. Jeśli masz jakiś pomysł na biznes, na swoje życie zawodowe, a nie masz z kim o tym porozmawiać bo być może w swoim życiu prywatnym nie posiadasz osób, które będą podzielać nastawienia do Twoich nowych pomysłów to koniecznie musisz nawiązać nowe znajomości. 


Środowisko przedsiębiorcze, wspierające, nastawione pozytywnie do wdrażania nowych pomysłów, mające otwartą postawę wskaże Ci różne możliwości rozwoju, plusy Twojego pomysłu, a także obszary, które na etapie budowania koncepcji produktu lub usługi wymagają doprecyzowania, czy poprawy. 

Być może wiesz, pochodzę z Rzeszowa i uwielbiam to miasto. Spotkałam się jednak z sytuacją, że nie mogłam znaleźć istniejących i odbywających się regularnie spotkań dla kobiet, które mogłyby być dla mnie wsparciem. Wiele razy chciałam wprowadzić coś nowego, jednak pragnęłam zaczerpnąć porady kobiet bardziej doświadczonych ode mnie. Chciałam również znaleźć takie osoby, aby czerpać z ich wiedzy życiowej, usłyszeć ich inspirujące historie i nawiązać nowe znajomości. 


Dzięki mojej pracy on-line i działalności w sieci znalazłam takie kobiety, które myślą w sposób podobny do mnie i poszukują tego samego środowiska. 

Jednak moją bolączką jest nadal to, że w Rzeszowie ciężko jest dotrzeć do już istniejących środowisk biznesowych dla kobiet. 

Wychodząc naprzeciw tej całej sytuacji postanowiłam zorganizować pierwszy prokobiecy event, który odbędzie się 29 grudnia o 19:00 w siedzibie mojej firmy przy ulicy Zamkowej 2/1 w Rzeszowie. Spotkamy się po to aby wzajemnie się motywować, rozmawiać o swoich biznesach, o nowych produktach, usługach jakie chcemy wdrożyć. Wszystko po to aby się lepiej poznać, nawiązać nowe, świeże relacje i spędzić ze sobą czas. 

Będzie to event mocno motywacyjny, rozwojowy i edukacyjny. 


Osobiście poprowadzę wykład o zarządzaniu sobą w nowym roku, opowiem również o  pielęgnowaniu dobrych nawyków. Odbędą się również szybkie randki, po to aby każda z uczestniczek mogła się lepiej poznać, aby wiedzieć czym zajmują się pozostałe kobiety, co sprzedają, w czym pomagają. 

Zapraszam Cię serdecznie do wzięcia udziału w “Before Glow”. Ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli jeszcze chcesz dołączyć to wejdź w link https://kingabednarz.pl/produkt/before-glow/ 


Zapoznaj się dokładnie z pełnym programem wydarzenia. 

Podsumowując, zachęcam Cię do wychodzenia do ludzi, do mówienia o tym czym się zajmujesz, co jest Twoją pasją zawodową.

Zdaję sobie sprawę, że możesz być osobą nieśmiałą. Zostaw jednak bycie nieśmiałą w swoim życiu prywatnym, w roli zawodowej odstaw ją na bok. Wejdź w inną rolę.

Wszystkie dobrego w nowym w tygodniu! 

Kinga